Služby

Služby

KONTAJNERY

NAŠE SLUŽBY

sluzby navrh kontajnerov

NÁVRH KONTAJNEROVÝCH MODULOV

Poskytujeme bezplatné poradenstvo pre navrhnutie vašich kontajnerových modulov. Pre tých zákazníkov, ktorí preferujú samostatný návrh, máme k dispozícii veľmi intuitívny konfigurátor a kalkulátor v jednom. S ním bude navrhnutie aj zložitých kontajnerových modulov hračkou a okamžite sa dozviete kompletnú cenu vášho projektu. Náš tím poskytuje kompletnú podporu od návrhu až po osadenie kontajnerov na mieste. Kontajnery sa zvyčajne inštalujú na rovnú a pevnú plochu, ako sú betónové pätky.

vykládka kontajnerov

DOPRAVU A VYKLÁDKU NA MIESTO URČENIA

Máme zmluvných dopravcov, ktorí disponujú vozidlami s hydraulickou rukou. Majú aj veľké autá schopné prepraviť 2 kontajnery naraz (rozmery 6×2,4m). Napriek tomu, že sa táto práca môže zdať jednoduchá, skutočnosť môže byť iná, najmä ak sa vykládkové miesto nachádza na ťažko prístupných miestach, kde je obmedzený priestor na manipuláciu alebo zložitý terén. Naši dopravcovia sú schopní zvládnuť aj takéto situácie. Dopravu zabezpečujeme vždy z jedného z našich showroomov – buď z výrobného závodu pri Topoľčanoch alebo z Bratislavy, Košíc či Prahy. Tým, že sme bližšie k zákazníkom, šetríme ich náklady.

spájanie kontajnerov

SPÁJANIE KONTAJNEROVÝCH ZOSTÁV

Posledné roky sa modulárne budovy stávaju čoraz populárnejšími a preto sme aj my nasadli na tento trend a kompletne zabezpečujeme montáž kontajnerových zostáv na mieste zákazníka. Naše kontajnerové moduly sa dajú ľubovoľne spájať a taktiež stohovať 2 kontajnery na seba. Výhodami takéhoto riešenia je rýchlosť, nízka cena, mobilita, modularita a najmä možnosť osadenie na miestach, kde by nebolo možné stavať.

výroba kontajnerových modulov

ARCHITEKTONICKÉ RIEŠENIA - DESIGNOVÉ KONTAJNERY

Mnohé spoločnosti ponúkajú vizuálne moderné kontajnerové riešenia, ktoré sa výrazne odlišujú od klasických kontajnerových modulov, aké napríklad vyrábame my. Niektorí dodávatelia dokonca používajú naše kontajnery ako základ pre svoje riešenia. Naším hlavným zámerom je naďalej vyrábať kvalitné slovenské kontajnerové moduly za najlepšie ceny, pričom designové prvky nechávame na zákazníkoch. Naše kontajnerové moduly je možné transformovať na elegantné showroomy, predajne, kancelárie a podobne. Stačí disponovať dobrou predstavivosťou alebo sa obrátiť na architekta. Množstvo inšpirácie je možné nájsť na internete.