Certifikované obytné a sanitárne kontajnery v rôznych prevedeniach s možnosťou spájania.
Slovenské kontajnery za najlepšie ceny

Slovenské kontajnery za najlepšie ceny

logo baugrup
0 +
Vyrobených kontajnerov
0 +
Zrealizovaných montáži
0
Odberných miest SR a ČR
0
Rokov na Slovensku
výroba kontajnerových modulov baugrup

LÍDER VO VÝROBE KONTAJNEROVÝCH MODULOV

Naša spoločnosť BAUGRUP sa pýši postavením popredného výrobcu certifikovaných kontajnerových modulov na Slovensku a v Českej republike. Sústreďujeme sa na návrh, výrobu a dodanie kontajnerových modulov, najmä pre administratívne účely, ako sú kancelárske kontajnery, sanitárne kontajnery alebo kombináciu administratívnych kontajnerov so sanitou. Naše kontajnery sú modulovateľné a možno ich jendoducho spájať a stohovať, čím sa dajú vytvoriť rozsiahle funkčné celky. Kontajnery BAUGRUP si získali povesť nielen vďaka najnižším cenám na trhu, ale aj vysokou kvalitou, čoho dôkazom sú naši verní zákazníci. Snažíme sa byť maximálne flexibilní aj v prípade špeciálnych požiadaviek zákazníkov. 

www.kontajnery.sk
www.levnykontejner.cz
www.baugrup.at

VÝROBA ĽAHKÝCH OCEĽOVÝCH KONŠTRUKCII PRE MOBILNÉ A MODULÁRNE DOMY

Vlastníme najmodernejšiu výrobnú linku v Európe, vďaka ktorej vyrábame náš certifikovaný stavebný systém BAUCORE®, ktorý pozostáva z ľahkých pozinkovaných oceľových tenkostenných profilov. Naši architekti a inžinieri vytvorili a navrhli optimálne a moderné konštrukcie pre mobilné a modulárne domy, ktoré exportujeme v rámci celej Európy. Sme tiež oficiálnym distribútorom holandských prívesov Vlemmix pre mobilné domy resp. tiny housy, na ktoré montujeme naše skelety. Tie si naši zákazníci už dokončujú sami. Ide o tzv. DIY koncept, čo znamená “Urob si sám”. S kompletnou dokumentáciou a návodmi je tento proces pre väčšinu zákazníkov jednoduchý, rýchly a cenovo výhodný. Medzi našich zákazníkov patria aj developeri, ktorí objavili výhody investovania do kempov, či stavitelia tiny housov na kolesách a modulárnych domov.

www.mooh.sk
www.baucore.sk

tiny house konštrukcie MOOH
mooh berg tiny house

VÝROBA TINY HOUSOV NA MIERU

Našim cieľom je neustále zdokonaľovať a rozširovať našu MOOH sériu mobilných domov, preto musíme byť zapojení aj do finálnej fázy výroby, rovnako ako naši zákazníci počas stavby z MOOH DIY modulu. Týmto spôsobom garantujeme kontinuálny vývoj a jednoduchosť celej konštrukcie. Naše dokončené tiny house domy sú k dispozícii pre zákazníkov najmä v strednej Európe a v Nemecku. Tinyhouses na kolesách sa stávajú stále populárnejšou voľbou pre rekreačné bývanie či prenájom. Ich mobilita je najväčšou výhodou, pretože zákazník nemusí získavať stavebné povolenie. Ak hľadáte kvalitný, moderný tinyhouse vyrobený s precíznosťou a z prémiových materiálov, ste na správnej adrese.

www.mooh.sk
www.mooh.cz
www.mooh-tinyhouse.com
www.moohaus.de

 

INOVATÍVNE A CENOVO VÝHODNÉ STAVEBNÉ MATERIÁLY

Spoločnosť BAUGRUP získava konkurenčnú výhodu prostredníctvom akvizície a vlastnej výroby vybraných kľúčových materiálov vo svojich závodoch mimo EÚ. Medzi tieto inovatívne fasádne a izolačné produkty patrí napríklad BAUCLAD, BAUCORE, BAUSTONE či BAUPOR. Ponúkame tiež oceľové komponenty, hliníkové a plastové okná a dvere, sendvičové panely, preglejky, MDF dosky, cetrisové dosky a ďalšie podobné materiály.

www.baugrup.sk
www.bauclad.com

ŠTÝLOVÉ AKUSTICKÉ BUNKY PRE EFEKTÍVNU PRÁCU

Už ste počuli o špeciálnych akustických kapsulách určených na zvýšenie produktivity a plynulú komunikáciu vo veľkých kanceláriách či hlučných prostrediach? BAUGRUP prináša unikátny modul Capsilen, ktorý ponúka nielen štýlový dizajn, ale aj bezkonkurenčnú cenu a kvalitu. Ak máte záujem vyskúšať Capsilen na vlastnej koži, navštívte náš showroom v Bratislave či Prahe.

www.capsilen.com

capsilen silentbox