FAQ

FAQ

FAQ

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Ponúkame kontajnerové moduly s oceľovým rámom zateplené kvalitnými sandvičovými PUR panelmi. Máme rôzne modely a snažíme sa vyrábať aj na mieru od jednoduchých kontajnerov až po veľké funkčné celky. K dispozícii máme rôzne komponenty od okien, dverí, sanity až po vnútorné príslušenstvo. Navštívte našu sekciu “Kontajnery” a dozviete sa viac. Navyše môžete využiť náš intuitívny konfigurátor a navrhnúť si svoj projekt sám.

Áno, odporúčame využiť nás intuitívny konfigurátor, s ktorým to zvládnete rýchlo a okamžite dostanete orientačnú cenu.

Čoraz viac ľudí využíva kontajnery aj na trvalé bývanie, avšak po ich dodatočnom zateplení, aby šetrili náklady za vykurovanie a chladenie.

Záleži od náročnosti projektu. Kontajnerové moduly so sanitou sú náročnejšie, ako prázdne moduly, ktoré máme často aj skladom. Štandardne sme schopný vyrobiť kontajner do 2 týždňov od objednávky a zaplatenia zálohy.

Kontajnery s 50mm PUR panelmi sa veľmi rýchlo vykúria a dobre držia teplo. Preto stačí menšie vykurovacie teleso do jedného modulu.

Prepravu vieme zabezpečiť my, alebo si ju môže zabezpečiť zákazník sám. Prebieha na menších autách s hydraolickou rukou, prípadne väčších platách, ktoré vedia odviezť naraz 2 kontajnery. Odporúčame využívať autá s hydraolickou rukou kvôli ich vyloženiu na mieste osadenia. Inštalácia v prípade, že sa kontajnery nespájajú prebieha jednoducho a to len osadením na betónové pätky a podobne. Ak si zákazník objedná kontajnerové moduly, ktoré sa spájajú do väčších celkov, tak kompletnú inštaláciu vieme zabezpečiť my, prípadne poskytnúť návod zákazníkovi. Všetky potrebné diely na spájanie sú súčasťou dodávky.

Naše kontajnery sú kvalitne izolované a majú riešený odvod dažďovej vody. Nosný rám je oceľový a naprojektovaný aj do náročných podmienok (zaťaženie snehom, dážď, silný vietor). Pri vysokých teplotách odporúčame inštalovať klimatizáciu.

Štandardná a najpopulárnejšia veľkosť je  6m x 2,4m. Avšak ponúkame aj 3m x 2,4m a WC kabíny. Vieme vyrobiť aj atypickú veľkosť podľa požiadaviek zákazníka, pričom treba brať do úvahy najmä šírku, ktorá nesmie presiahnuť 2,4m kvoli preprave. Atypické riešenia sú zvyčajne drahšie kvôli odpadu, ktorý vzniká pri výrobe, najmä rezaní panelov.

Áno, modularita kontajnerov je ich najväčšou výhodou. Naše kontajnery sa dajú jednoducho spájať. Stohovať na seba odporúčame max dva na seba. Avšak v prípade stohovania, nám takýto zámer musí zákazník vždy vopred nahlásiť, a oceľový rám zvykneme vyrábať ešte o triedu pevnejší. Odporúčame využiť nás online konfigurátor.

Kontajnerové moduly 6m x 2,4m sa pohybujú od 4700 EUR bez DPH a ceny sa líšia v závislosti od modelu a vybavenia. Odporúčame použiť náš integrovaný online konfigurátor, ktorý Vám vygeneruje orientačnú cenu a to aj komplikovaného projektu, ktorý si sami jednoducho nakonfigurujete. S financovaním Vám vieme poradiť – navštívte našu stránku Služby / Financovanie a poistenie. Službu prenájmu kontajnerov neponúkame.

To závisí od množstva kontajnerových modulov. Pokiaľ ide o jeden modul, tak auto s rukou ho dokáže vyloží na vopred pripravenom teréne do 20 minút. Ak ide o spájanie modulov, tak to záleží na množstve a náročnosti. Štandardne ide o 1 max 2 dni. Cena za takúto montáž je vždy extra, podobne ako doprava s vykladkou.

Áno, vážime si každého zákazníka a ich spokojnosť je našou prioritou, vďaka čomu sa ku nám vracajú starí zákazníci. Sme slovenský výrobca a preto sa naši zákazníci nemusia obávať, že v prípade problému sa ku nám už nedovolajú.