lofo baugrup
KONTAJNERY

ZÁKLADNÉ KONTAJNERY

Naše základné modely, ktoré je možné prispôsobiť individuálnym potrebám zákazníka.
Možnosť dorobiť na mieru rôzne okná, dvere, priečky, rolety, farby a podobne.

K01

Standard container

K01-S

Standard container
"Building cell"

K02

Container with toilet and sink

K03

Container with toilet, sink
and a shower tray

K04

Container with toilet, sink
shower bath and kitchen

K05

Container with toilet, sink
shower and kitchen

S01

Standard small container

M series

Containers on chassis

W01

Sanitary cell with 2 toilet cubicles

W02

Sanitary cell with toilet and shower

rozmer menších kontajnerov
KONTAJNERY

Certifikované slovenské kontajnery za najlepšie ceny

We design and manufacture high quality certified container modules that can be used as living spaces, offices, warehouses, changing rooms, garden cabins, shops, gatehouses, additions to sports facilities, hotels and guest houses, etc.

Containers are also made to measure with the possibility of customising the exterior and interior according to your wishes. Our containers are designed to be easily combined and combined to create spacious and functional living or office clusters.

kvalitná podlaha kontajnerov

SLOVAK PRODUCT

Here you will find only high quality and certified Slovak container modules with guaranteed warranty.

RychlostCreated with Sketch.

SPEED

Basic models also immediately available for purchase. Customized containers within 2-3 weeks.

RychlostCreated with Sketch.

REALISATION

Projects including drawing according to customer's requirement.

RychlostCreated with Sketch.

LOWEST PRICE

Our containers are the best value for money.

RychlostCreated with Sketch.

TRANSPORT THROUGHOUT THE SR

We arrange transport with unloading through reliable carriers.

RychlostCreated with Sketch.

THERMAL INSULATION

Excellent thermal insulation thanks to PUR sandwich panels.

RychlostCreated with Sketch.

CUSTOMER SERVICE

Customer service is our priority. Installation and service are carried out throughout the Slovak Republic and the Czech Republic.

RychlostCreated with Sketch.

100% RECYCLABLE

Our containers are environmentally friendly.

GALÉRIA

KONTAJNERY

SLUŽBY

PONÚKAME

NÁVRH KONTAJNEROVÝCH MODULOV

Poskytujeme bezplatné poradenstvo pre navrhnutie vašich kontajnerových modulov. Pre tých zákazníkov, ktorí preferujú samostatný návrh, máme k dispozícii veľmi intuitívny konfigurátor a kalkulátor v jednom. S ním bude navrhnutie aj zložitých kontajnerových modulov hračkou a okamžite sa dozviete kompletnú cenu vášho projektu. Náš tím poskytuje kompletnú podporu od návrhu až po osadenie kontajnerov na mieste. Kontajnery sa zvyčajne inštalujú na rovnú a pevnú plochu, ako sú betónové pätky.

PONÚKAME

DOPRAVU A VYKLÁDKU NA MIESTO URČENIA

Máme zmluvných dopravcov, ktorí disponujú vozidlami s hydraulickou rukou. Majú aj veľké autá schopné prepraviť 2 kontajnery naraz (rozmery 6x2,4m). Napriek tomu, že sa táto práca môže zdať jednoduchá, skutočnosť môže byť iná, najmä ak sa vykládkové miesto nachádza na ťažko prístupných miestach, kde je obmedzený priestor na manipuláciu alebo zložitý terén. Naši dopravcovia sú schopní zvládnuť aj takéto situácie. Dopravu zabezpečujeme vždy z jedného z našich showroomov - buď z výrobného závodu pri Topoľčanoch alebo z Bratislavy, Košíc či Prahy. Tým, že sme bližšie k zákazníkom, šetríme ich náklady.

vykládka kontajnerov
PONÚKAME

SPÁJANIE KONTAJNEROVÝCH ZOSTÁV

Posledné roky sa modulárne budovy stávaju čoraz populárnejšími a preto sme aj my nasadli na tento trend a kompletne zabezpečujeme montáž kontajnerových zostáv na mieste zákazníka. Naše kontajnerové moduly sa dajú ľubovoľne spájať a taktiež stohovať 2 kontajnery na seba. Výhodami takéhoto riešenia je rýchlosť, nízka cena, mobilita, modularita a najmä možnosť osadenie na miestach, kde by nebolo možné stavať.

spájanie kontajnerov
PONÚKAME

ARCHITEKTONICKÉ RIEŠENIA - DESIGNOVÉ KONTAJNERY

Mnohé spoločnosti ponúkajú vizuálne moderné kontajnerové riešenia, ktoré sa výrazne odlišujú od klasických kontajnerových modulov, aké napríklad vyrábame my. Niektorí dodávatelia dokonca používajú naše kontajnery ako základ pre svoje riešenia. Naším hlavným zámerom je naďalej vyrábať kvalitné slovenské kontajnerové moduly za najlepšie ceny, pričom designové prvky nechávame na zákazníkoch. Naše kontajnerové moduly je možné transformovať na elegantné showroomy, predajne, kancelárie a podobne. Stačí disponovať dobrou predstavivosťou alebo sa obrátiť na architekta. Množstvo inšpirácie je možné nájsť na internete.

kontajnerové moduly

Tip: Pozrite si v galérií naše kontajnerové moduly s kompletne antracitovým rámom, panelmi, oknami aj dverami. Prípadne s panelmi v drevenom dekore. Taktiež môžete na kontajner aplikovať náš dekoratívny fasádny materiál BAUCLAD alebo BAUSTONE a dosiahnúť tak dodatočnú tepelnú izoláciu a moderný vzhľad.