lofo baugrup
KONTAJNERY

ZÁKLADNÉ KONTAJNERY

Naše základné modely, ktoré je možné prispôsobiť individuálnym potrebám zákazníka.
Možnosť dorobiť na mieru rôzne okná, dvere, priečky, rolety, farby a podobne.

K01

Standard-Container

K01-S

Standard-Container
"Gebäudezelle"

K02

Container mit Toilette und Waschbecken

K03

Container mit Toilette, Waschbecken
und eine Duschwanne

K04

Container mit Toilette, Waschbecken
Duschbad und Küche

K05

Container mit Toilette, Waschbecken
Dusche und Küche

S01

Standard-Kleinbehälter

Serie M

Container auf Fahrgestell

W01

Sanitärzelle mit 2 Toilettenkabinen

W02

Sanitärzelle mit Toilette und Dusche

rozmer menších kontajnerov
KONTAJNERY

Certifikované slovenské kontajnery za najlepšie ceny

Wir entwerfen und fertigen hochwertige, zertifizierte Containermodule, die als Wohnräume, Büros, Lager, Umkleideräume, Gartenhäuser, Geschäfte, Pförtnerhäuser, Ergänzungen zu Sportanlagen, Hotels und Pensionen usw. genutzt werden können.

Die Container werden auch nach Maß gefertigt, wobei die Möglichkeit besteht, das Äußere und Innere nach Ihren Wünschen zu gestalten. Unsere Container sind so konzipiert, dass sie sich leicht kombinieren und zu geräumigen und funktionalen Wohn- oder Büroclustern zusammenstellen lassen.

kvalitná podlaha kontajnerov

SLOWAKISCHES PRODUKT

Hier finden Sie nur qualitativ hochwertige und zertifizierte slowakische Containermodule mit Garantie.

RychlostCreated with Sketch.

SPEED

Basismodelle sind ebenfalls sofort erhältlich. Kundenspezifische Container innerhalb von 2-3 Wochen.

RychlostCreated with Sketch.

REALISATION

Projekte einschließlich Zeichnungen nach Kundenwunsch.

RychlostCreated with Sketch.

NIEDRIGSTER PREIS

Unsere Container haben das beste Preis-Leistungs-Verhältnis.

RychlostCreated with Sketch.

TRANSPORT IN DER GESAMTEN SR

Wir organisieren den Transport mit Entladung durch zuverlässige Spediteure.

RychlostCreated with Sketch.

WÄRMEDÄMMUNG

Hervorragende Wärmedämmung dank der PUR-Sandwichpaneele.

RychlostCreated with Sketch.

KUNDENBETREUUNG

Kundenservice ist unsere Priorität. Installation und Service werden in der gesamten Slowakischen Republik und in der Tschechischen Republik durchgeführt.

RychlostCreated with Sketch.

100% RECYCELBAR

Unsere Container sind umweltfreundlich.

GALÉRIA

KONTAJNERY

SLUŽBY

PONÚKAME

NÁVRH KONTAJNEROVÝCH MODULOV

Poskytujeme bezplatné poradenstvo pre navrhnutie vašich kontajnerových modulov. Pre tých zákazníkov, ktorí preferujú samostatný návrh, máme k dispozícii veľmi intuitívny konfigurátor a kalkulátor v jednom. S ním bude navrhnutie aj zložitých kontajnerových modulov hračkou a okamžite sa dozviete kompletnú cenu vášho projektu. Náš tím poskytuje kompletnú podporu od návrhu až po osadenie kontajnerov na mieste. Kontajnery sa zvyčajne inštalujú na rovnú a pevnú plochu, ako sú betónové pätky.

PONÚKAME

DOPRAVU A VYKLÁDKU NA MIESTO URČENIA

Máme zmluvných dopravcov, ktorí disponujú vozidlami s hydraulickou rukou. Majú aj veľké autá schopné prepraviť 2 kontajnery naraz (rozmery 6x2,4m). Napriek tomu, že sa táto práca môže zdať jednoduchá, skutočnosť môže byť iná, najmä ak sa vykládkové miesto nachádza na ťažko prístupných miestach, kde je obmedzený priestor na manipuláciu alebo zložitý terén. Naši dopravcovia sú schopní zvládnuť aj takéto situácie. Dopravu zabezpečujeme vždy z jedného z našich showroomov - buď z výrobného závodu pri Topoľčanoch alebo z Bratislavy, Košíc či Prahy. Tým, že sme bližšie k zákazníkom, šetríme ich náklady.

vykládka kontajnerov
PONÚKAME

SPÁJANIE KONTAJNEROVÝCH ZOSTÁV

Posledné roky sa modulárne budovy stávaju čoraz populárnejšími a preto sme aj my nasadli na tento trend a kompletne zabezpečujeme montáž kontajnerových zostáv na mieste zákazníka. Naše kontajnerové moduly sa dajú ľubovoľne spájať a taktiež stohovať 2 kontajnery na seba. Výhodami takéhoto riešenia je rýchlosť, nízka cena, mobilita, modularita a najmä možnosť osadenie na miestach, kde by nebolo možné stavať.

spájanie kontajnerov
PONÚKAME

ARCHITEKTONICKÉ RIEŠENIA - DESIGNOVÉ KONTAJNERY

Mnohé spoločnosti ponúkajú vizuálne moderné kontajnerové riešenia, ktoré sa výrazne odlišujú od klasických kontajnerových modulov, aké napríklad vyrábame my. Niektorí dodávatelia dokonca používajú naše kontajnery ako základ pre svoje riešenia. Naším hlavným zámerom je naďalej vyrábať kvalitné slovenské kontajnerové moduly za najlepšie ceny, pričom designové prvky nechávame na zákazníkoch. Naše kontajnerové moduly je možné transformovať na elegantné showroomy, predajne, kancelárie a podobne. Stačí disponovať dobrou predstavivosťou alebo sa obrátiť na architekta. Množstvo inšpirácie je možné nájsť na internete.

kontajnerové moduly

Tip: Pozrite si v galérií naše kontajnerové moduly s kompletne antracitovým rámom, panelmi, oknami aj dverami. Prípadne s panelmi v drevenom dekore. Taktiež môžete na kontajner aplikovať náš dekoratívny fasádny materiál BAUCLAD alebo BAUSTONE a dosiahnúť tak dodatočnú tepelnú izoláciu a moderný vzhľad.